Michaela Neumannová - Fotografie

CZ | EN
Facebook profil

Nabízím vám svůj čas, umění a prvotřídní techniku Nikon, která umožňuje snímat obrázky i ve světelně obtížných podmínkách.

Fotila jsem na akci, které jste se zúčastnili? Máte zájem o fotky? Neváhejte mě kontaktovat a domluvíme se, jaké obrázky a v jakém provedení by vás zajímaly :-).

Portrétní fotografie

Jsem typem reportážího fotografa a tak přistupuji i k portrétování. Jsem naturelem pozorovatelka a nesedí mi manipulace a složité pózování modelek a modelů. Zachytím vás ve vaší přirozenosti, zajímá mě to, co je ve vás.

Nabízím focení  ateliéru, ale i v přirozených podmínkách - u vás doma, ve firmě, ve škole, v přírodě, ve městě ...

Pro focení je vhodné zvolit esteticky zajímavé oblečení – lze konzultovat předem podle záměru focení. Domluvím i líčení, kadeřníka, vizážistu, půjčovnu společenkých šatů.

Podle mé zkušenosti je velmi obtížné stanovit cenu předem. Cena se odvíjí od délky focení, náročnosti retuší, množství fotografií ... Proto jsem se rozhodla cenu vytvářet individuálně, společně se zákazníkem po vzájemné domluvě.

Reportáž

Pořádáte rodinnou oslavu, firemní večírek, koncert, divadelní představení, obecní událost … a chcete zaznamenat průběh akce pro své blízké, přátele, obchodní partnery, sponzory? S důvěrou se na mě obraťte. Cena se odvíjí od délky a náročnosti zadání.

Svatba

Je pro mne speciální kategorií fotografie, ve které se snoubí portrét a reportáž. Považuji za důležité se snoubenci vyspecifikovat jejich požadavky, tak aby byli maximálně spokojeni.

Obecně počítejte 1500 Kč za hodinu práce s tím, že dostanete CD s upravenými fotografiemi.

Tisky, cestovné nad 30km, speciální retuše u portrétních fotografií jsou nad rámec hodinové sazby.

Aby vaše svatba nebyla jen akcí v režii fotografa, nabízím i „předsvatební procházku“ či např. ateliérové focení v jiném než svatebním termínu. Mohu zajistit i líčení a kadeřníka.

Svatba je výjimečnou událostí i proto, že se díky ní sejdou i lidé, kteří jsou si vzácní. Může být prospěšné, objednat dva fotografy – kdy jeden se věnuje pouze novomanželům, druhý zajišťuje dokumentaci dění kolem.

Produktová fotografie, architektura

Cenu fotografie je zde nutné domluvit podle každé konkrétní zakázky.

 

Speciální nabídka

Přineste své fotky – upravíme je a vytiskneme v archivní kvalitě a to až do velikosti A3+

Nákup mé tvorby – pokud vás zaujaly obrazy z mé volné tvorby a toužíte po nich, neváhejte mě kontaktovat

Speciální retuše (korekce nedostatků pleti, barevnost, filtry) - 300kč/hodinu
 
Tisk přímo na akcích - je prima, když si vaši hosté odnesou z akce kvalitní fotografii. Obrázek jako připomenutí vašeho přátelství, spolupráce, partnerství. Díky tiskárně Canon Selphy CP800 to není problém.

 

Doprava – nad celkem ujetých 30km si počítám 7kč/km

 

CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH

 

                                                                                                                                                             nahoru

© Michaela Neumannová, Všechna práva vyhrazena (All rights reserved)